Facilitair
Tijdelijke aanpassingen aan in- en uitgangen van het KOG
Maandag 26 april gaat het onderwijs weer van start op locatie. Dat valt samen met geplande werkzaamheden bij de ingang van het Kamerlingh Onnes Gebouw. Om ervoor te zorgen dat er voldoende afstand kan worden gehouden bij de in- en uitstroom van het gebouw, worden er enkele aanpassingen gemaakt:
- In de week van maandag 26 april geldt de toegang bij de expeditie (naast de Copy & Printshop) als uitgang van het gebouw. De looptunnel bij de entree wordt dan alleen gebruikt als ingang;
- Vanaf maandag 3 mei heeft de looptunnel bij de entree een extra opening, waardoor er een aparte looproute ontstaat voor verkeer dat het gebouw verlaat (zie afbeelding);
- De twee gangen voor de bibliotheek mogen vanaf maandag 26 april maar in één richting worden gebruikt. Het UFB zal (naast extra communicatie in het gebouw) medewerkers inzetten om studenten en medewerkers hierop te wijzen.
Deze aanpassingen gelden nog tot de werkzaamheden op de begane grond afgerond zijn (week 21). Daarna worden de looproutes weer teruggebracht naar de situatie van vóór de verbouwing.
Uiteraard wordt er tijdens de werkzaamheden te allen tijde rekening gehouden met de geldende coronamaatregelen. Bekijk hier het overzicht van de eerste fase van de werkzaamheden.
