Universiteit Leiden

nl en

Nieuw BAS InSite live: check nú of alles voor jou klopt!

14 januari 2026

Sinds januari werken we binnen de universiteit met BAS InSite dat het SAP-systeem heeft vervangen. Hierin kun je zelf eenvoudig je verlof, declaraties, verzuimmeldingen en diverse andere personeels- en financiële zaken regelen. Een belangrijke stap vooruit, maar wel één die vraagt om jouw aandacht, juist nu!

We vragen iedereen om op korte termijn, het liefst komende week nog te controleren of BAS InSite werkt zoals het voor jou moet werken. Je kunt naar BAS InSite via de snelkoppeling op de medewerkerswebsite.

Liever dat je nu signaleert wat niet klopt, dan later wanneer er haast is geboden. 

Denk daarbij aan de volgende punten:

  • Kun je in alle taken of overzichten die jij logischerwijs moet hebben?
  • Zie je de juiste gegevens? Check je persoonsgegevens, functie, en leidingggevende etc.
  • Voor leidinggevenden: is het juiste team aan jou gekoppeld en heb je inzage in de relevante gegevens die je zou verwachten?
  • Check ook of je in andere systemen (bijvoorbeeld GROW) kunt of andere schijven zoals de J-schijf. Bij de migratie kunnen er dingen veranderd zijn.
  • SAP-nummers worden vervangen door kostenplaatsen en projecten. Deze kun je ontvangen van je Instituutscoördinator en de afdelingshoofden.

AFAS Pocket app
Een handige tip is ook om de AFAS pocket app op je telefoon te downloaden. Bekijk hier hoe je dat het beste kunt doen. Lukte het eerder niet om een activatiecode te ontvangen? Probeer dat dan nu opnieuw; dit zou inmiddels weer moeten werken.

Vragen?
Heb je vragen over financiële en personele zaken, bekijk dan eerst deze pagina op de helpportal. Met vragen over declaraties kun je terecht bij de Financiële afdeling. Als je niet in GROW kunt, laat dit aan HR weten en als je niet in andere systemen kunt zoals de J-schijf, AFAS pocket app of een andere ICT kwestie, neem contact op met met im@LAW.leidenuniv.nl. Houd de medewerkerswebsite en mail van BAS Insite in de gaten voor updates.

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.