Universiteit Leiden

nl en

Vacature

Communicatiemedewerker (0.8 FTE)

Vacature nummer
22-719 13105
Categorie
Niet-wetenschappelijke functies
Omvang
0,8
Doelgroep
Intern , Extern
Stad
Leiden
Publicatie datum
1 november 2022
Sluitingsdatum
20 november 2022 Vacature gesloten

Wil jij met communicatie echt het verschil maken en ben jij een organisatietalent? Ben je een echte aanpakker die graag het initiatief neemt en daarnaast klantgericht, positief kritisch en op zoek is naar verbetering? Kom dan ons team versterken!

Ons team Communicatie van het Expertisecentrum Studenten- en Onderwijszaken (SOZ) zoekt een:

Communicatiemedewerker (0.8 FTE)
Vacaturenummer: 22-719 13105

Als Communicatiemedewerker werk je in een klein team samen om de communicatievoorziening aan studenten en onder collega’s te verbeteren. Je bent een sparringpartner en betrokken bij de interne en externe communicatie, waarbij je zorgt dat onze communicatie planmatig en gestructureerd wordt ingezet en collega’s helpt met hun communicatievragen. Je voelt je thuis in een dynamische omgeving waarbij je actief participeert tijdens verschillende overleggen binnen de universiteit en je als netwerker goed tot je recht komt.

Wat ga je doen?

 • Je ondersteunt en begeleidt bij de uitvoering van communicatieplannen van verschillende afdelingen binnen SOZ;
 • Je voert diverse communicatieactiviteiten uit zoals bijvoorbeeld het coördineren van video/fotografie sessies en ondersteunen bij drukwerkopdrachten (flyers, spandoeken en brochures);
 • Je ondersteunt SOZ-collega’s hoe te communiceren zowel binnen als buiten de universiteit:
 • Je schrijft teksten voor diverse communicatiekanalen zoals website, nieuwsbrief en sociale media;
 • Je coördineert het samenstellen van en schrijft voor de interne SOZ Nieuwsflits;
 • Je monitort en rapporteert over het inzetten van diverse communicatiekanalen;
 • Je pakt actief allerlei zaken op die binnen het team langskomen en bent daarin pro-actief en flexibel.

Wat heb je te bieden?

 • Je beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau bij voorkeur met een opleiding op het gebied van Communicatie, werkervaring op dit gebied is een pré; 
 • Je hebt affiniteit met de doelgroep (internationale) studenten en het onderwijs;
 • Je bent op de hoogte van de laatste ontwikkelingen wat betreft online- en offline communicatie. Kennis van een CMS (Bloomreach), Obi Engage, Google Analytics en Photoshop is een pré; 
 • Je hebt ervaring met het realiseren van communicatiemiddelen/drukwerk en werken met deadlines;
 • Je bent enthousiast, kan out-of-the-box denken, hebt humor en blijft stressbestendig in drukke perioden;
 • Je beschikt over de volgende competenties: organisatiesensitiviteit, leervermogen, resultaatgerichtheid en samenwerken;
 • Je beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (B2 niveau volgens het CEFR).

Beschrijving organisatie
Als expertisecentrum SOZ motiveren en ondersteunen wij studenten om hun academische en persoonlijke vaardigheden optimaal te ontwikkelen vanuit mentaal, fysiek, en sociaal welzijn. Het is onze ambitie dat alle studenten hun studie-en studententijd met succes en plezier doorlopen. Aan zowel studenten, begeleiders als partners bieden wij informatie, ondersteuning, voorzieningen en werken we samen met elkaar, in en buiten de universiteit. Alleen zo kunnen we onze dienstverlening steeds vernieuwen en verbeteren om een fijne en optimale studie-en studententijd te faciliteren.

Ons team Communicatie draagt bij aan heldere informatievoorziening en communicatie naar studenten. Daarnaast adviseren, faciliteren en ondersteunen we collega’s bij online en offline communicatie met de verschilleden doelgroepen. We adviseren onder andere over de in te zetten communicatiemiddelen, het (her)schrijven en vertalen van (web)teksten, het beheer van de studentenwebsite en de drukwerkbegeleiding van promotiemateriaal. Het team werkt nauw samen met de afdeling Strategische Communicatie & Marketing, faculteiten, expertisecentra en projectteams.

Diversiteit en inclusie
Het bevorderen van een inclusieve gemeenschap staat centraal in de waarden en visie van de Universiteit Leiden. De Universiteit Leiden streeft ernaar om een inclusieve gemeenschap te worden die alle studenten en medewerkers in staat stelt om zich gewaardeerd en gerespecteerd te voelen en zich volop te ontplooien. Diversiteit in ervaringen en perspectieven verrijkt ons onderwijs en versterkt ons onderzoek. Onderwijs en onderzoek van hoge kwaliteit is inclusief.

Ons aanbod
Een functie in een organisatie volop in beweging. Mensen maken het verschil in onze organisatie en daarin willen we ook investeren. Een dienstverband vindt plaats conform de cao Nederlandse Universiteiten, voor de duur van een jaar. Een verlenging behoort tot de mogelijkheden, afhankelijk van behoefte, gebleken geschiktheid en beschikbare middelen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring, minimaal €2.818 en maximaal € 3.764 bruto per maand bij een fulltime aanstelling (schaal 8). 

Daarnaast kent de Universiteit Leiden goede arbeidsvoorwaarden. Zo is er sprake van een eindejaarsuitkering (8,3%), vakantietoeslag (8%), uitstekende opleidingsfaciliteiten, betaald ouderschapsverlof, en de mogelijkheid om via een keuzemodel arbeidsvoorwaarden op maat te kiezen. Alle informatie hierover kun je nalezen op de website.
 
In deze functie is het mogelijk om gedeeltelijk thuis en gedeeltelijk op kantoor te werken (hybride werken). Meer informatie over de Universiteit Leiden kun je vinden op:  https://www.universiteitleiden.nl.

Informatie
Voor meer informatie over de inhoud van deze functie en/of de procedure kun je contact opnemen met Remco Zeedijk, teamleider Communicatie, r.h.zeedijk@sea.leidenuniv.nl.

Informatie over het Expertisecentrum Studenten en Onderwijszaken kun je hier vinden.

Solliciteren
Je kunt uitsluitend solliciteren via ons online sollicitatiesysteem. Gebruik hiervoor de blauwe button bovenaan de pagina. Sollicitaties vergezeld van een motivatiebrief en cv kunnen tot en met 20 november 2022 ingezonden worden.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.