Overig aanbod
Hier vind je een overzicht van de rest van het ontwikkelingsaanbod dat je als docent aan de Universiteit Leiden tot je beschikking hebt, vanuit zowel interne als externe aanbieders.
Vanuit Universiteit Leiden
LLInC
Het trainingsaanbod van LLInC richt zich naast de BKO op de scholing van docenten op tal van onderwerpen zoals blended & online learning, playful learning, learning experience design, (digitaal) toetsen, XR in het onderwijs en meer. Je kan er naast training ook terecht voor innovatie-initiatieven, onderwijskundig advies en individuele coaching. Heb je een innovatief idee of onderwijskundige uitdaging? Het multidisciplinaire team van LLInC denkt graag mee!
Aanbod HRM Learning & Development
De ontwikkeling van je (persoonlijk) leiderschap begint bij HRM Learning & Development. Toonaangevend interdisciplinair onderzoek en onderwijs, daar staat de Universiteit Leiden voor. Alle professionals binnen de universiteit dragen hier op hun manier aan bij. Bij HRM Learning & Development ontwikkel je jouw (persoonlijk) leiderschap en de professionele vaardigheden die je nodig hebt voor je werk nu en in de toekomst.
De dienst van HRM Learning & Development concentreert zich rondom drie thema’s:
-
De groei van (persoonlijk) leiderschap
-
Het ontwikkelen van professionele vaardigheden, werkhouding en competenties
-
Loopbaan- en carrièreontwikkeling
Kijk hier voor het aanbod.
Overig universitair aanbod
De universiteit heeft verder nog het volgende aanbod:
- Toolkit Let’s connect! - Universiteit Leiden
In de toolkit Let’s connect vind je artikelen, video's, trainingen en gesprekstools om open met elkaar in gesprek te gaan.
Je kunt zelfstandig aan de slag met de toolkit en het aangeboden materiaal. Dat kan handig zijn bij de voorbereiding van een gesprek (je ROG bijvoorbeeld) of als je het lastig vindt om een kwestie ter sprake te brengen. - New Heroes
Wil je graag je kennis en vaardigheden blijven ontwikkelen? Bijvoorbeeld op het gebied van Communiceren, Creatief denken, Focus of Persoonlijk leiderschap? Volg dan via de universiteit een gratis online training van New Heroes. - Academisch Talencentrum
Het trainingsaanbod van het talencentrum richt zich op taal- en acculturatiecursussen. - Universitaire Bibliotheken Leiden
Het trainingsaanbod van de bibliotheek richt zich op het werken met de bibliotheeksystemen en het verwerken en beoordelen van wetenschappelijke informatie.
Extern aanbod
LDE-cursusaanbod
Docenten van de Universiteit Leiden, TU Delft en Erasmus Universiteit Rotterdam kunnen gebruik maken van elkaars cursusaanbod. Je kunt je perspectief zo verbreden en leren van docenten van een andere universiteit. Elke universiteit heeft zijn eigen specialisaties in haar opleidingsaanbod. Voor docenten van andere LDE-instellingen geldt hetzelfde deelnametarief als voor docenten van hun eigen instelling. In bepaalde gevallen is deelname zelfs gratis. Bekijk het aanbod hier.
Professional Development Exchange Hub
Via de Professional Development Exchange Hub, een samenwerking van Nederlandse Universiteiten, kun je toegang krijgen tot het ontwikkelingsaanbod van andere universiteiten. Kijk hier voor meer informatie.