Anouk Goemans over jeudgzorg in NPO Radio-1 programma Spraakmakers
Het gaat niet goed in de Jeugdbescherming, door bijzonder hoogleraar Anouk Goemans de 'Intensive Care van de Jeugdzorg' genoemd. Waar gaat het mis? En wat kunnen we verwachten van de nieuwe politieke plannen? Waarbij regionale veiligheidsteams worden samengevoegd? Bijzonder hoogleraar Anouk Goemans beantwoordt deze, en meer vragen, in het NPO Radio 1-programma Spraakmakers.
Anouk Goemans over jeugdzorg in Spraakmakers
Luisteraars van het programma konden vragen insturen over de Jeugdzorg, die vervolgens door Anouk van antwoord werden voorzien. Het hele gesprek uit de Spraakmakers-uitzending kun je nu terugluisteren.
Over Anouk Goemans
Anouk Goemans is bijzonder hoogleraar Jeugdhulp en jeugdbescherming vanuit pedagogisch en juridisch perspectief aan de Universiteit Leiden. Daarnaast werkt zij drie dagen per week als gedragswetenschapper en onderzoeker bij Jeugdbescherming west, een gecertificeerde instelling voor jeugdbescherming.