Laat geen eten staan – dan komen de muizen er ook niet aan!
De overlast van ongedierte – vooral muizen - in onze gebouwen neemt de laatste tijd toe. Dat willen we natuurlijk snel terugdringen, zeker met het kerstreces in zicht. Goed nieuws: met een paar simpele acties kunnen we samen al veel voorkomen.
Een schone omgeving is écht de sleutel. Het motto is: ‘Laat geen eten staan – dan komen de muizen er ook niet aan!’
Wat gebeurt er al?
Er wordt permanent gewerkt aan preventie en bestrijding binnen de geldende regels. In het Gorlaeus Gebouw zijn op verschillende plekken openingen naar buiten afgedicht. Ook wordt samen met het UFB gekeken waar we de schoonmaak kunnen verbeteren.
Wat kun jij doen?
We vragen iedereen om mee te helpen en ervoor te zorgen dat onze gebouwen een veilige, schone en ongediertevrije werk- en studieomgeving zijn. Doe daarvoor altijd het volgende:
- Neem eten(sresten) mee naar huis of bewaar voedsel altijd alleen in een goed afgesloten container. Kartonnen of papieren verpakkingen, plastic zakjes werken niet.
- Ruim kruimels en etensresten direct op en laat je werk- of studieplek schoon achter.
- Gooi afval in de afvalbakken, ook als het niet jouw eigen afval is. Kleine moeite toch? Geef schoonmakers de ruimte om werkplekken en kamers goed schoon te maken. Zie je muizen of sporen? Meld het direct bij de servicedesk!
Samen houden we onze gebouwen schoon en prettig om in te werken en studeren. Bedankt voor je inzet!