Universiteit Leiden

nl en

Ontwikkeling Social Sciences and Humanities labs

Op de tweede verdieping van het Sylviusgebouw worden de Social Sciences and Humanities (SSH) labs gerealiseerd. De oplevering staat gepland voor zomer 2023.

Achtergrond

Vanuit functionele, technische en logistieke aspecten blijkt het steeds lastiger de sociaal wetenschappelijke gedragslaboratoria te faciliteren binnen het Pieter de la Courtgebouw. Een deel van de laboratoria (Virtual Reality-labs) is reeds tijdelijk extern ondergebracht in Level. Aangezien de tweede verdieping van het Sylvius sinds 2008 nog altijd geen bestemming had gekregen, is besloten de SSH (FSW, FGW mogelijk ook Rechten, FGGA, Archeologie) laboratoriumfaciliteiten hier onder te brengen.

De hier beschikbare ruimte zal onderdak kunnen geven aan vervangende labfaciliteit uit het Pieter de la Courtgebouw en Level alsmede ca 600m² uitbreiding van de capaciteit. Een deel van het bètaonderzoek blijft dus binnen het Pieter de la Courtgebouw gehuisvest. 

Deze website maakt gebruik van cookies.  Meer informatie.