FSW LLO-Kiembeurzen
Ben je FSW-docent of onderwijsverzorgende en heb je een goed idee voor Leven Lang Ontwikkelen (LLO)-onderwijs, oftewel onderwijs voor professionals? Breng je idee in de praktijk met een LLO-Kiembeurs!
De LLO-Kiembeurs in het kort
LLO-Kiembeurzen (€ 4.000,- per project) zijn bedoeld om de initiële ontwikkelfase van innovatief onderwijs voor professionals te stimuleren. De subsidie ondersteunt onderwijsverzorgend personeel bij het uitwerken van een idee naar een concreet en levensvatbaar LLO-concept. Voorstellen die aansluiten bij de profileringsthema's van de faculteit krijgen prioriteit. Er zijn voorwaarden gesteld aan het projectplan, de aanvragers en de deliverables zoals beschreven in de call for proposals.
- Je ontvangt een vast bedrag van € 4.000,- per gehonoreerd voorstel, bedoeld als compensatie voor circa 40 uur werk.
- Het project wordt uitgevoerd in de periode van januari 2026 tot en met juni 2026.
- Je project levert aan het einde van de looptijd minimaal één concreet product op, zoals een uitgewerkt cursusontwerp, een syllabus of een pilotversie van een module.
- Elk projectvoorstel moet een verklaring van akkoord van de onderwijsdirecteur van je instituut bevatten. Stem je idee dus tijdig af.
Aanvragen
- Lees de call for proposals goed door.
- Vul het online formulier (Microsoft Forms) in (deadline 28 november 2025).
- Vergeet niet aan te vinken dat je een ontvangstbevestiging wilt ontvangen en klik op Submit.
- Uiterlijk eind januari ontvang je de uitslag van de beoordelingscommissie.
Meer weten? Neem contact op met Justin Sijtsma (Liaison LLO FSW)
De LLO-Kiembeurzen zijn een initiatief van de Faculteit der Sociale Wetenschappen. Voor de editie 2025-2026 is een totaalbudget van €12.000 beschikbaar.