Organisatie
Werkzaamheden Humanities Campus in de zomer
In de zomerperiode vinden verschillende werkzaamheden plaats in het Huizinga en Lipsius. Omdat er geen colleges plaatsvinden, zorgen de werkzaamheden in deze periode naar verwachting voor de minste overlast. Tijdens de uitvoering van het werk, is het af en toe niet mogelijk op een verdieping, kamer, vlek of gehele gebouw te werken. De exacte planning van de werkzaamheden is nu nog niet bekend. Gebruikers worden geïnformeerd zodra duidelijk is op welke data alle werkzaamheden plaats gaan vinden. Activiteiten die gepland staan in zowel het Lipsius als Huizinga zijn of worden in overleg met de organisatoren verplaatst naar de andere gebouwen op de campus.
Vervanging ramen in Huizinga
Alle buitenramen in het Huizinga worden binnenkort vervangen door HR++ glas. Dit extra isolerende glas maakt het gebouw duurzamer en verbetert het binnenklimaat – zowel tijdens warme zomerdagen als koude winterdagen.
De inmeetwerkzaamheden zijn inmiddels afgerond. De vervanging van de ramen neemt naar verwachting één dag in beslag. Daarna worden de kozijnen geschilderd, wat naar verwachten eveneens één dag duurt.
De vervangingswerkzaamheden staan gepland voor eind juni. Over de exacte datum krijgen de gebruikers van het Huizinga zo snel mogelijk bericht.
Installatie nieuwe hoofdverdeelkast Lipsius
In het Lipsius is de hoofdverdeelkast – de installatie die elektriciteit verdeelt over verschillende delen van het gebouw en het Huizinga – toe aan vervanging. Het daadwerkelijk vervangen van de kast neemt een paar uur in beslag. Vervolgens moeten de kabels omgelegd worden, waardoor delen van deze gebouwen een aantal uur zonder stroom zitten.
Ook over deze werkzaamheden worden alle gebruikers geïnformeerd zodra bekend is wanneer het werk plaatsvindt.
Vragen?
Heb je vragen naar aanleiding van dit bericht? Stuur dan een mail naar huisvesting@hum.leidenuniv.nl.